Ginekologia i Położnictwa oraz Okulistyka – zakres działalności Specjalistycznych Gabinetów Lekarskich Pawlik

Ginekologia-położnictwo

W Naszych gabinetach świadczymy kompleksowe usługi z zakresu ginekologii i położnictwa. Naszym pacjentkom zapewniamy kompleksową opiekę ginekologiczną-położniczą, obejmującą diagnostykę i leczenie wszystkich schorzeń  narządów płciowych, prowadzenie ciąży, kwalifikacje i wykonywanie zabiegów operacyjnych, diagnostykę onkologiczna oraz leczenie niepłodności. Nasza oferta obejmuje również badania ginekologiczne USG 3D i 4D wykonywane przy pomocy nowoczesnego sprzętu diagnostycznego. USG ciąży pozwala na obserwację płodu w kolejnych etapach jego rozwoju i ewentualnie wykrycie wszelkich nieprawidłowości. To całkowicie bezpieczne badanie jest podstawą diagnostyki podczas prowadzenia ciąży. Z kolei USG ginekologiczne służy ocenie stanu narządów płciowych kobiety.

Okulistyka

W zakresie okulistyki zajmujemy się przeprowadzaniem kompleksowych badań okulistycznych dorosłych i dzieci wraz z korekcją wzroku oraz diagnostyką i leczeniem różnych schorzeń oczu z uwzględnieniem leczenia zaćmy i jaskry. Wykonujemy również zabiegi chirurgiczne i plastyczne powiek oraz usuwamy gradówki i znamiona. Dokładne informacje o wykonywanych przez nas badaniach i zabiegach znajdą Państwo w poszczególnych zakładkach.

Zachęcamy do umawiania się na konsultacje w Specjalistycznych Gabinetach Lekarskich Pawliku  w Poznaniu – ginekologa-położnika bądź okulisty.